Strona główna

Donice KAMA

Donice KAMA z pewnością wyróżniają się niezawodną jakością oraz szeroką gamą kształtów, rozmiarów i kolorów. Wykonane są z wytrzymałych i bardzo odpornych kompozytów, dzięki czemu mają zastosowanie zarówno na zewnątrz, jako duże donice ogrodowe, jak i być doskonałą ozdobą mieszkania, biura oraz wszelkich pomieszczeń w zależności od potrzeb. Sprawdzą się znakomicie jako elementy małej architektury na ulicach i w parkach. Wszystkich urzekną swym niepowtarzalnym kształtem i wyrafinowanym pięknem.

 

Zarówno te małe i duże rośliny wymagają właściwego traktowania. Dzięki naszym donicom stworzysz im odpowiednie warunku do prawidłowego rozwoju. Oferujemy wyroby w ośmiu seriach wzorniczych o maksymalnej wysokości 125 cm, a średnicy 130 cm. Donice oddadzą urok nawet najmniejszych roślin, jak i podkreślą piękno tych większych.

Dzięki materiałom z jakich zostały stworzone produkty Kama fantastycznie sprawują się jako donice ogrodowe. Kompozyty są bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych - wody, słońca, niskich i wysokich temperatur Nie ulegają także degradacji pod wpływem pleśni, grzybów, owadów i innych czynników biologicznych. Nasze produkty będą służyły Państwu przez wiele lat bez utraty swojego blasku i piękna. Zewnętrzna kolorowa warstwa donic zwana żelkotem ma dużą grubość, jest bardzo twarda, niezwykle wytrzymała i doskonale chroni przed uszkodzeniem. Jest to duża przewaga naszych wyrobów nad innymi, które zwykle są lakierowane lub nawet wykonane z polietylenu i bardzo łatwo ulegają porysowaniu. Dodatkowo, dzięki lustrzanej powierzchni i doskonałej gładkości znacznie ograniczone jest osadzanie się zanieczyszczeń na wyrobach. Rośliny można zasadzić wprost w donicach lub opcjonalnie w specjalnych wkładach znacznie ułatwiających prace pielęgnacyjne.

 

Oferujemy produkty w ośmiu wzorach, pięciu wysokościach oraz siedmiu kolorach standardowych, dzięki czemu podkreślą piękno każdej rośliny oraz dopasują się do naturalnego otoczenia naszego ogrodu bądź stworzą niesamowitą dekoracje domu. Dzięki temu możliwe są widowiskowe i okazałe aranżacje tak pożądane w reprezentacyjnych miejscach takich jak hotele, recepcje firm, galerie handlowe, salony samochodowe i wiele innych, elementy architektury miejskiej na ulicach i w parkach.

 

Od dzisiaj donica nie będzie tylko donicą, będzie ona dopełnieniem każdego pomieszczenia. Dodatkowe oświetlenie donic jakie oferujemy daje w nocy niesamowite efekty tworząc baśniową atmosferę. Natomiast dla miłośników klasyki mamy wyszukane wzornictwo w najlepszej jakości. Aby jeszcze bardziej podkreślić prestiż miejsca gdzie będą eksponowane.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.