Strona główna

Oświetlenie Polned

Naturalne światło sprawia że czujemy się lepiej, poprawia nasze poczucie humoru i dodaje energii na cały dzień, a nadchodzący zmrok, pochmurne dni już nigdy nie będą stanowiły problemu dzięki ofercie oświetlenia jakie proponujemy. Cała gama produktów do oświetlenia nada charakteru każdemu wnętrzu, ale sprawdzi się również na zewnątrz i pod wodą.

Idealne na zewnątrz lampy stojące lampy stojące wykonane z aluminium, stali nierdzewnej jak i żywicy polimerowej. Wszystkie lampy mają uniwersalne mocowanie. Każdą lampę możesz przykręcić do podłoża za pomocą stopki, kołeczków i wkrętów dostępnych razem z lampą.

Lampy można mocować również bezpośrednio do ziemi za pomocą dołączonego grotu. Lampy mogą służyć jako słupek wyznaczający ciągi komunikacyjne, podjazdy, ścieżki jako podświetlenie niewielkich roślin i kwiatów. Źródło światła znajduje się w górnej części obudowy, odbłyśnik rozdziela strumień światła na dwie przeciwległe strony. Możliwość mocowania w miękkim i twardym podłożu.

Seria lamp wodoszczelnych które mogą pracować pod wodą. Posiadają one IP68 co powoduje że są całkowicie wodoszczelne. Możesz je stosować do podświetlania oczek wodnych, fontann, basenów itp. W większości wypadków lampy posiadają źródła led co powoduje że woda się nie nagrzewa i nie powoduje wykwitów glonów.

Lampy do zabudowy w każdej powierzchni. Świetnie nadaję się do desek podłogowych, glazury i terakoty. Lampy wodoszczelne często jest stosowana do zabudowy w kostce brukowej.

Nasza oferta lamp o walorach dekoracyjnych daje światło w postaci lekkiej poświaty świetnie nadające się do akcentowania wybranych miejsc lub jako elementy nowoczesnej architektury krajobrazu. Lampy dekoracyjne wykonane z aluminium. Świetnie nadają się do podświetlania ścian, kolumn, wejść do domów, oświetlenie akcentujące na tarasach i werandach .

Piękna oprawa zewnętrzna to nie wszystko dlatego w naszej ofercie znajdują się żarówki halogenowe, ledowe, transformatory w obudowie wodoszczelnej, przewody główne, przedłużacze i rozgałęziacze. Szeroki wybór źródeł światła umożliwia dobór oświetlenia wedle własnych upodobań, a transformatory i przewody ze specjalnymi gniazdami umożliwiają szybki i samodzielny montaż.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.