Strona główna

Pompy Aqua

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo duży wybór pomp fontannowych różnego rodzaju, pomp do stosowania w oczkach wodnych w stawach oraz pompy filtracyjne i strumieniowe

Pompa Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania oczka wodnego. Tłoczy wodę do filtrów, zapewniając jej oczyszczenie, kieruje ją na kaskady, na strumienie i do dysz fontann.

Wprawiając wodę w ruch, powoduje jej natlenienie. Przy wyborze odpowiedniej pompy ważna jest jej wydajność (podawana w l/h; powinna być dostosowana do wydajności filtra), a jeśli ma zasilać w wodę fontannę, kaskadę albo źródełko, istotna staje się również wysokość, na jaką może ona tłoczyć wodę (jest to tak zwana wysokość podnoszenia wody).

Na pompie można zainstalować rozgałęźnik i podłączyć do niego dodatkowy przewód wodny, by kierować jednocześnie wodę na przykład do filtra i na wodospad. W wielu pompach wydajność i wysokość podnoszenia wody można zmieniać regulatorem.

Nasze pompy to propozycje dla wszystkich osób poszukujących w pełni profesjonalnych rozwiązań i sprzętów. Każda pompa do oczka wodnego znajdująca się w naszej ofercie jest urządzeniem spełniającym najwyższe wymagania dotyczące niezawodności trwałości oraz energooszczędności. Pompy z naszej oferty to duży wybór urządzeń przygotowanych dla spełniania zadań w zbiornikach o różnym charakterze i rozmiarze.

Wybrana pompa do oczka wodnego może posiadać również szereg zabezpieczeń przed uszkodzeniem przy zachowaniu najwyższej wydajności urządzenia. Piękne Ogrody zachęca do wyboru prezentowanych pomp fontannowych, pomp do oczka wodnego cechujących się funkcjonalnymi rozwiązaniami podnoszącymi atrakcyjność wybranego zbiornika wodnego.


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.