Strona główna

Tła różne do akwarium i terrarium

Skalne tło felsdekor to doskonałe urozmaicenie przestrzeni w akwarium lub terrarium. Tworzy trójwymiarowe środowisko, umożliwiając zwierzętom wspinaczkę lub po prostu nadając zbiornikowi dodatkowych walorów estetycznych. Kolory i tekstura ścianek zostały dobrane tak by tworzyć harmoniczne środowisko, zarówno w suchych, jak i wilgotnych pomieszczeniach. Dekoracja sztucznych skał nadaje niepowtarzalnego charakteru oraz stwarza namiastkę naturalnego środowiska!

Tło felsdekor robi niepowtarzalny efekt, który wizualnie powiększa akwarium. Jego masywne wykonanie wiernie imituje naturalne środowisko ryb. 

Tło strukturalne stanowi spektakularne wykończenie aranżacji akwarium. Idealne dopasowanie sztucznych skał pod wymiar akwarium doskonale maskuje ściany zbiornika. Oferowane tło może być produkowane pod każdy wymiar. Sztuczne skały felsdekor  na wymiar charakteryzują się nieograniczoną możliwością kombinacji gabarytów.  Ułatwia to skomponowanie aranżacji oraz gwarantuje idealne spasowanie produktu. 

Tło produkowane jest z tworzywa odpornego na kontakt z wodą oraz wysoką temperaturę. Zatem, nadaje się do użytku w akwarium i terrarium.

Panele są elementami z których wykonujemy dekoracje na zamówienie.
W zależności od potrzeb są one cięte lub klejone w taki sposób, że nie widać miejsc łączeń tworząc niepowtarzalne powierzchnie.

Nie ma ograniczeń w kształtach i formach.

Z paneli można tworzyć olbrzymie dekoracje.

Bez problemu wykonujemy także małe dekoracje o powierzchni metra kwadratowego czy trochę większe.

Jesteśmy w stanie Państwu je tak przygotować, abyście bez problemu sami je zamontowali.


Zalety naszych dekoracji:

- Masywne tło akwarystyczne

- Łatwy montaż bez konieczności mocowania

- Najwyższa jakość wykonania

- Naturalny wygląd

- W pełni bezpieczne dla ryb i roślin 

- Łatwe w montażu

- Niezwykła imitacja prawdziwych skał

- Doskonale nadaje się do terrariów tropikalnych, jak i pustynnych

- Umożliwia wspinaczkę zwierzętom

- Wykonane z tworzywa sztucznego o strukturze naturalnej skały

- Odporne na kontakt z wodą i wysokie temperatury

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.